Dr. Bronner's 18in1 Natuurlijke Zeep Pepermunt, 100 ml

Verfrissende geur & eigenschappen – veelzijdige, milde reiniging

Nieuw!

€ 7,59

(€ 75,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer
  • Mild en voedend
  • Gemaakt met kostbare biologische oliën

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's 18in1 Natuurlijke Zeep Pepermunt, 100 ml € 7,59 (€ 75,90 / L)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 18,68
Beschrijving

De 18in1 Natuurlijke Zeep Pepermunt overtuigt door zijn energieke geur van biologische pepermuntolie, die verkwikkend werkt en zorgt voor een vrolijk begin van de dag. De beproefde basis van verzeepte biologische plantaardige oliën reinigt zacht en is veelzijdig inzetbaar. Dat maakt deze vloeibare zeep tot een fris geurende allrounder voor thuis en onderweg.

Toepassing: 2-3 druppels op de hand aanbrengen, licht laten opschuimen, genieten van het fluweelzachte schuim en vervolgens grondig afspoelen.

Art. nr.: XDK-DRBE-OL03PE-EUR
Inhoud: 100 ml
EAN: 018787100042
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: munt
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[1], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[1], Glycerin[2], Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[1], Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Menthol, Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[3], Potassium Jojobate[2], Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Beta-Caryophyllene, Limonene, Pinene

  1. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt, Fair Trade-gecertificeerd en Regenerative Organic Certified®
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt en Regenerative Organic Certified®

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Natuurlijke Zeep Pepermunt