bruno banani Pop My Cherry Body & Hair Mist voor Haar, 236 ml

Snelle opfrisser en aangename geur voor elke dag

Nieuw!

€ 10,09

(€ 42,75 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 236 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lichaam & haar
  • Fruitige geurnoten van kers
  • Voor een snelle verfrissing

Vaak samen gekocht met bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml

bruno banani Pop My Cherry Body & Hair Mist voor Haar, 236 ml € 10,09 (€ 42,75 / L)
bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml € 18,19 (€ 606,33 / L)
Totaalprijs: € 28,28
Beschrijving

De Pop My Cherry Body & Hair Mist voor haar van bruno banani is een bodyspray voor lichaam en haar die voor een snelle opfrisser zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige toepassing: Geschikt als Body & Hair Mist voor gebruik op het hele lichaam en het haar.
  • Snelle opfrisser: Ideaal voor een eenvoudige opfrisser tussendoor.
  • Fruitige geurcompositie: Biedt een geurbeleving met kersen-, pruimen- en bosbessennoten in de topnoot.
  • Bloemige hartnoot: Combineert orchidee, jasmijn en cassisnoten in het hart.
  • Warme basisnoot: Sluit af met fijne noten van karamel en amber.

Art. nr.: MUE-99350245362
Inhoud: 236 ml
EAN: 3616307110365
Producentnummer: 99350245362
Merken: bruno banani
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Pop My Cherry Body & Hair Mist voor Haar