CV - Cadea Vera Hyaluron Power 7-Voudig Hyaluron Dagcrème, 50 ml

Intensieve vochtbooster en bescherming voor overdag

€ 5,21 € 5,79 -10%

(€ 104,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 12. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een vochtarme huid
  • Met 7-voudig hyaluron & SPF 15
  • Trekt snel in & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met CV - Cadea Vera Vital Lifting Nachtcrème, 50 ml

CV - Cadea Vera Hyaluron Power 7-Voudig Hyaluron Dagcrème, 50 ml € 5,21 (€ 104,20 / L)
CV - Cadea Vera Vital Lifting Nachtcrème, 50 ml € 2,69 (€ 53,80 / L)
Totaalprijs: € 7,90
Beschrijving

De Hyaluron Power 7-voudige Hyaluron Dagcrème van CV - Cadea Vera is een dagverzorging voor een vochtarme huid die zorgt voor een verzorgde en frisse uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hyaluroncomplex: Formule met 7-voudig hyaluronzuur, hyaluronboostercomplex en anti-agingbooster.
  • Geïntegreerde uv-bescherming: Met SPF 15 en UVA-bescherming beschermt de crème de huid tegen invloeden door licht.
  • Make-upbasis: Trekt snel in, is moeiteloos te verdelen en is ideaal als basis voor make-up.
  • Zachte formule: Zonder alcohol, siliconen en parabenen.

Art. nr.: MUE-490816
Inhoud: 50 ml
EAN: 4053776020600
Producentnummer: 490816
Merken: CV - Cadea Vera
Huidtype: Droge huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearylalcohol, Hydrolyzed Yeast Extract, Dibutyl Adipate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Brassica Campestris Sterols, Ethylhexyl Triazone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Panthenol, Panicum Miliaceum Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Coco Caprylate/Caprate, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides, Sodium Hydroxyde, Parfum, Xanthan Gum, Synthetic Fluorphlogopite, Sodium Gluconate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Polyglucuronic Acid, Tannic Acid, Sodium Benzoate, Pantolactone, Lecithin, Tin Oxide, Phenoxyethanol, CI 77491, CI 77891

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor CV - Cadea Vera Hyaluron Power 7-Voudig Hyaluron Dagcrème