Schwarzkopf Gliss Full Hair Magic Haarlengte-Filler, 100 ml

Sterkere haarstructuur en een versterkt haargevoel van binnenuit

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor futloos & breekbaar haar
  • Met HAPTIQ- & cafeïnesysteem
  • Vegan formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Gliss Full Hair Magic Haarlengte-Filler, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 12,68
Beschrijving

De Gliss Full Hair Magic Haarlengte-Filler van Schwarzkopf is een haarbehandeling voor futloos en breekbaar haar. De speciale formule ondersteunt een sterkere haarstructuur van binnenuit en zorgt voor een versterkt haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte verzorging: Speciaal ontwikkeld voor futloos en breekbaar haar.
  • HAPTIQ- en cafeïnesysteem: Bouwt nieuwe microverbindingen in het haar op.
  • Versterkt haar: Ondersteunt een sterkere haarstructuur van binnenuit.
  • Vegan formule: Geselecteerde formule zonder siliconen.
  • Vollere uitstraling: Laat het haar verzorgd aanvoelen.

Art. nr.: MUE-GLFH0
Inhoud: 100 ml
EAN: 4015100861822
Producentnummer: GLFH0
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Gliss Full Hair Magic Haarlengte-Filler

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder