CV - Cadea Vera Vital Lifting Nachtcrème, 50 ml

Ondersteuning tijdens de nachtelijke verzorgingsfase

€ 2,69 € 2,99 -10%

(€ 53,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 12. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere huid vanaf 40 jaar
  • Een heerlijk zacht huidgevoel in de ochtend
  • Met planktonextract & druivenpitolie

Vaak samen gekocht met CV - Cadea Vera Hyaluron Power 7-Voudig Hyaluron Dagcrème, 50 ml

CV - Cadea Vera Vital Lifting Nachtcrème, 50 ml € 2,69 (€ 53,80 / L)
CV - Cadea Vera Hyaluron Power 7-Voudig Hyaluron Dagcrème, 50 ml € 5,21 (€ 104,20 / L)
Totaalprijs: € 7,90
Beschrijving

De Vital Lifting Nachtcrème van CV - Cadea Vera is een nachtverzorging voor de rijpere huid vanaf 40 jaar, die de nachtelijke verzorgingsfase ondersteunt. De crème laat de huid verzorgd en heerlijk zacht aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de rijpere huid: Ontwikkeld voor gebruik op het gezicht, de hals en het decolleté vanaf 40 jaar.
  • Verzorgende formule: Bevat planktonextract, druivenpitolie, olijfolie, sheaboter, betaïne en panthenol.
  • Antioxiderende bescherming: Bevat vitamine E ter bescherming tegen invloeden van buitenaf.
  • Zonder toegevoegde stoffen: Formule zonder alcohol, siliconen, parabenen, synthetische kleurstoffen en microplastics.

Art. nr.: MUE-499635
Inhoud: 50 ml
EAN: 4053776020563
Producentnummer: 499635
Merken: CV - Cadea Vera
Huidtype: Rijpe huid
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor CV - Cadea Vera Vital Lifting Nachtcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder