VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Verzorgende Douchegel, 200 ml

Milde lichaamsreiniging met bloemige geur voor elke dag

Nieuw!

€ 3,99

(€ 19,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met arganolie & pioenroosextract
  • Vegan formule & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Verzorgende Douchegel, 200 ml € 3,99 (€ 19,95 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

De Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Verzorgende Douchegel van VANDINI is een douchegel voor de droge huid die je huid mild reinigt en voor een aangenaam huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de droge huid.
  • Waardevolle ingrediënten: Formule met arganolie, pioenroosbloesemextract en bloemenwater.
  • Subtiele geur: Laat een bloemige geur van pioenroosbloesem achter.
  • Vegan formule: Gemaakt zonder siliconen, parabenen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-44342270
Inhoud: 200 ml
EAN: 4003583221660
Producentnummer: 44342270
Merken: VANDINI
Huidtype: Droge huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Verzorgende Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder