Jean&Len Hand & Body Cleanser Bergamot/Cedarwood, 500 ml

Milde reiniging en verzorging voor handen en lichaam

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Bergamot- & cederhoutgeur
  • Zonder parabenen & siliconen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Hand & Body Cleanser Bergamot/Cedarwood, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Hand & Body Cleanser Bergamot/Cedarwood van Jean&Len is een vloeibare hand- en lichaamsreiniger voor elk huidtype, ideaal voor dagelijks gebruik. De formule reinigt je huid mild en geeft na het wassen een aangenaam en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt handen en lichaam mild en is geschikt voor dagelijks gebruik bij elk huidtype.
  • Sprankelend-kruidige geur: Laat een aangename geur van bergamot en cederhout op de huid achter.
  • Verzorgende formule: Bevat aloë vera en panthenol en is volledig vrij van parabenen en siliconen.
  • Praktische dosering: De geïntegreerde pompdispenser maakt eenvoudig en hygiënisch doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-2800100339
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401731624
Producentnummer: 2800100339
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Cleanser Bergamot/Cedarwood