PANTENE PRO-V Serum Shots Glad & Zijdezacht, 45 ml

Soepel haargevoel en zijdezachte uitstraling

Nieuw!

€ 3,99

(€ 88,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 45 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor weerbarstig & pluizig haar
  • Met hyaluronzuur & arganolie
  • ACTIVE NUTRI-PLEX-technologie

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Serum Shots Glad & Zijdezacht, 45 ml € 3,99 (€ 88,67 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 8,58
Beschrijving

De Serum Shots Glad & Zijdezacht van PANTENE PRO-V zijn een haarverzorging voor weerbarstig en pluisgevoelig haar. Het haarserum zorgt voor een soepel en aangenaam haargevoel en geeft je haar een verzorgde, zijdezachte uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor weerbarstig haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van pluisgevoelig haar.
  • ACTIVE NUTRI-PLEX-technologie: Formule verrijkt met hyaluronzuur, arganolie en vitamine B7.
  • Eenvoudig in gebruik: De textuur is gemakkelijk over het haar te verdelen.
  • Soepel haargevoel: Geeft het haar een zijdezachte en verzorgde uitstraling.

Let op: Verdeel na het wassen over de lengtes en punten, laat minstens 30 seconden inwerken en spoel vervolgens uit.


Art. nr.: MUE-40532867
Inhoud: 45 ml
EAN: 8006540532867
Producentnummer: 40532867
Merken: PANTENE PRO-V
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Stearyl Alcohol, Behentrimoniumchloride, Cetyl Alcohol, Parfum, Isopropanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Disodium Edta, Citric Acid, Polysorbate-20, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Histidine, Hexyl Cinnamal, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Biotin

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Serum Shots Glad & Zijdezacht