PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Conditioner, 250 ml

Versterkende conditioner voor sterker haar en minder haarbreuk

Nieuw!

€ 9,09

(€ 36,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn, zwak & droog haar
  • Met provitaminecomplex & aminozuren
  • Vermindert haaruitval met tot wel 90%

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Conditioner, 250 ml € 9,09 (€ 36,36 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,68
Beschrijving

De Grow Abundant Anti-Haaruitval Conditioner van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor fijn, zwak, droog en beschadigd haar. De verzorgende formule versterkt het haar en de haarlengtes en zorgt voor meer weerstand tegen haarbreuk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectieve versterking: Versterkt fijn en zwak haar en verhoogt de weerstand tegen haarbreuk.
  • Provitaminecomplex: Verrijkt met 1500 mg provitaminecomplex en aminozuren.
  • Sterke grip: Versterkt de grip van de haarwortels op de hoofdhuid en vermindert haaruitval met tot wel 90%.

Art. nr.: MUE-30059299
Inhoud: 250 ml
EAN: 8006530059299
Producentnummer: 30059299
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Grow Abundant Anti-Haaruitval Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder