BIC Click 3 Soleil Sensitive Damesscheermes met 3 Mesjes en Verzorgingsstrip Navulling, 4 stuks

Zacht scheren en verzorgen voor een glad huidgevoel

Nieuw!

€ 6,59

(€ 1,65 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Technologie met drie mesjes voor glad scheren
  • Met aloë vera en vitamine E

Vaak samen gekocht met BIC PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë, 4 stuks

BIC Click 3 Soleil Sensitive Damesscheermes met 3 Mesjes en Verzorgingsstrip Navulling, 4 stuks € 6,59 (€ 1,65 / st.)
BIC PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë, 4 stuks € 3,29 (€ 0,82 / st.)
Totaalprijs: € 9,88
Beschrijving

De Click 3 Soleil Sensitive Damesscheermes met 3 Mesjes en Verzorgingsstrip Navulling van BIC biedt praktische reservemesjes voor damesscheermessen. Ze zorgen voor een grondige scheerbeurt en een glad huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Technologie met drie mesjes: Drie mesjes maken nauwkeurig en glad scheren mogelijk.
  • Verzorgende ingrediënten: De verzorgingsstrip is verrijkt met aloë vera en vitamine E.
  • Beschermstrip: Ondersteunt het aangenaam glijden tijdens het gebruik.
  • Verpakking: De verpakking van de reservemesjes is gemaakt met het oog op materiaalhergebruik.

Art. nr.: MUE-921383
Inhoud: 4 stuks
EAN: 3086123644915
Producentnummer: 921383
Merken: BIC
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Click 3 Soleil Sensitive Damesscheermes met 3 Mesjes en Verzorgingsstrip Navulling