Lumene Nordic Hydra Oat Milk Olie-Reiniger, 150 ml

Milde gezichtsreiniging en moeiteloos verwijderen van make-up

Nieuw!

€ 16,69

(€ 111,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met havermelk & berkensap
  • Parfumvrije & vegan formule

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Lumene Nordic Hydra Oat Milk Olie-Reiniger, 150 ml € 16,69 (€ 111,27 / L)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 29,78
Beschrijving

De Nordic Hydra Oat Milk Oil Cleanser van Lumene is een milde oliereiniger voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid, die make-up, zonbescherming en onzuiverheden grondig verwijdert. De zijdezachte olie-naar-melkformule zorgt voor een aangenaam huidgevoel zonder vettig laagje.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ook geschikt voor gebruik bij de gevoelige huid.
  • Milde formule: Bevat Noordse havermelk en Noords berkensap en is parfumvrij.
  • Eenvoudig afspoelen: Verandert bij contact met water in een melkachtige emulsie en laat zich moeiteloos afspoelen.
  • Vegan formule: Bevat uitsluitend vegan ingrediënten.
  • Veelzijdig gebruik: Ideaal voor een double-cleansingroutine.

Toepassing: Masseer de zijdezachte formule in de droge gezichtshuid, voeg water toe zodat er een melkachtige emulsie ontstaat en spoel vervolgens moeiteloos af.


Art. nr.: MUE-81993
Inhoud: 150 ml
EAN: 6412600819939
Producentnummer: 81993
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, C15-19 Alkane, Oleyl Erucate, Propandiol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Betula Alba Juice, Cetyl Palmitate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Fruit Juice, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Canola Oil, Saccharide Isomerate, Sclerotium Gum, Phenoxyethanol, Microcrystalline Cellulose, Citric Acid, Sodium Gluconate, Xylit, Cellulose Gum, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Decyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Chloride

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra Oat Milk Olie-Reiniger

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder