ipuro Essentials Geurkaars Flower Bowl, 125 g

Verkwikkende frisheid en bloemige geur voor in huis

Nieuw!

€ 4,09

(€ 32,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een sfeervol thuis
  • Bloemige geurnoot & verkwikkende frisheid
  • Decoratieve geurkaars

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars Flower Bowl, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials Flower Bowl geurkaars van ipuro heeft een bloemige geur met een verkwikkende frisheid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemige geur: Met een aangename bloemige noot.
  • Verkwikkende frisheid: Geeft de geur een verkwikkend fris karakter.

Art. nr.: MUE-1010029
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001626
Producentnummer: 1010029
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars Flower Bowl