L'ORÉAL PARIS RevitaLift Vitamin C UV-Fluid SPF 50+, 50 ml

Dagelijkse uv-bescherming en ideale make-upbasis

Nieuw!

€ 20,49

(€ 409,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Ultralichte & niet-vette textuur
  • Zeer hoge SPF 50+ & vitamine C

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS RevitaLift Vitamin C UV-Fluid SPF 50+, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 28,08
Beschrijving

De RevitaLift Vitamin C UV-Fluid SPF 50+ van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsverzorging met uv-filter voor elk huidtype die betrouwbare bescherming biedt tegen UVB- en UVA-straling. De formule met antioxidatieve vitamine C trekt snel in, voelt niet vettig aan en is uitstekend geschikt als make-upbasis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge uv-bescherming: Biedt een zeer hoge beschermingsfactor SPF 50+ tegen UVB- en UVA-straling.
  • Onzichtbare finish: De Netlock-technologie zorgt voor een finish zonder witte resten.
  • Aangenaam draagcomfort: Heeft een ultralichte, niet-vette textuur die snel intrekt.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor elk huidtype en ideaal te gebruiken als make-upbasis.

Toepassing: Schud de fles goed voor gebruik en verdeel de fluid elke ochtend gelijkmatig over het gezicht.


Art. nr.: MUE-AA541500
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524069674
Producentnummer: AA541500
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silicia, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Cellulose, Sodium Hyaluronate, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Caprylyl Glycol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS RevitaLift Vitamin C UV-Fluid SPF 50+