KORRES Rice Proteins & Linden Shampoo, 250 ml

Milde haarreiniging voor een sterker gevoel en meer volume

Nieuw!

€ 16,09

(€ 64,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn haar
  • Met rijstproteïnen & linde-extract
  • Voor dagelijks gebruik

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml

KORRES Rice Proteins & Linden Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml € 12,66 (€ 63,30 / L)
Totaalprijs: € 28,75
Beschrijving

De Rice Proteins & Linden Shampoo van KORRES is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor fijn haar. Hij reinigt het haar mild zonder het te verzwaren en laat het verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor fijn haar: Geeft het haar een gevoel van volume en levendigheid.
  • Waardevolle ingrediënten: Verrijkt met rijstproteïnen en linde-extract.
  • Sterker haargevoel: Geeft het haar een sterker gevoel en is geschikt voor dagelijks gebruik.

Art. nr.: MUE-21000949
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069040498
Producentnummer: 21000949
Merken: KORRES
Haartype: Fijn haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Rice Proteins & Linden Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder