PANTENE PRO-V Haarsampoo Moisture Boost, 300 ml

Zachte reiniging en verzorging voor soepel haar

Nieuw!

€ 3,89

(€ 12,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal & droog haar
  • Zachte reiniging & verzorging
  • Glans & soepelheid

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

PANTENE PRO-V Haarsampoo Moisture Boost, 300 ml € 3,89 (€ 12,97 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 17,98
Beschrijving

De Haarsampoo Moisture Boost van PANTENE PRO-V is een vloeibare shampoo voor normaal en droog haar die het haar zacht reinigt. De formule met Active Nutri-Plex voorziet je haar van voedingsstoffen en laat het soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Active Nutri-Plex: Voorziet het haar van belangrijke voedingsstoffen.
  • Glans en soepelheid: Maakt het haaroppervlak glad en geeft je haar glans.
  • Controle over pluis: Helpt pluis van de haaraanzet tot in de punten onder controle te houden.

Art. nr.: MUE-16939829
Inhoud: 300 ml
EAN: 8700216939829
Producentnummer: 16939829
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Haarsampoo Moisture Boost

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder