Jean&Len Scent Experience Rosemary/Ginger Eau de Toilette, 10 ml

Verkwikkende geurbeleving voor elke dag

Nieuw!

€ 8,09

(€ 809,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Uniseks geur
  • Kruidige rozemarijn- & gembernoot
  • Zonder kleurstoffen

Vaak samen gekocht met LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml

Jean&Len Scent Experience Rosemary/Ginger Eau de Toilette, 10 ml € 8,09 (€ 809,00 / L)
LA RIVE Her Choice Eau de Parfum, 100 ml € 8,59 (€ 85,90 / L)
Totaalprijs: € 16,68
Beschrijving

De Scent Experience Rosemary/Ginger Eau de Toilette van Jean&Len is een uniseks geur met kruidige en levendige noten. De compositie van rozemarijn en gember ontvouwt een verkwikkend aroma.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidige geurnoot: Combineert rozemarijn en gember tot een levendig aroma.
  • Gerichte spraykop: De pompverstuiver zorgt voor een fijne, gelijkmatige en zuinige verdeling.
  • Formule zonder kleurstoffen: Volledig vrij van kleurstoffen.
  • Handige glazen flacon: Biedt een compact formaat voor onderweg.

Art. nr.: MUE-2900101617
Inhoud: 10 ml
EAN: 4262401738494
Producentnummer: 2900101617
Merken: Jean&Len
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Benzylbenzoat, Geraniol, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Amyl Acetate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Pinene, Pogostemon Cablin Oil, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Laurus Nobilis (Bay Laurel) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Beta-Caryophyllene, Cedrus Atlantica Oil/Extract, Terpinolene, Safrole, Alpha-Terpinene, Geranyl Acetate, Hexadecanolactone, Rose Ketones, Carvone

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Scent Experience Rosemary/Ginger Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder