GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel Gladmakende Conditioner, 250 ml

Tot 72 uur soepelheid en gemakkelijker doorkambaar haar

Nieuw!

€ 3,99

(€ 15,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor halflang tot lang haar
  • Met rijstwater & zetmeel
  • Zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml

GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel Gladmakende Conditioner, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml € 4,09 (€ 13,63 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Loving Blends Gladmakende Conditioner Rice Water Infusion & Zetmeel van GARNIER is een vloeibare conditioner voor halflang tot lang, beschadigd haar die zorgt voor soepelheid en glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal ontwikkeld voor halflang tot lang haar.
  • Zonder siliconen: Verzorgt het haar met een romige textuur.
  • Langdurig effect: Geeft tot 72 uur glans en soepelheid.
  • Gemakkelijker doorkambaar: Maakt het haar gemakkelijker doorkambaar en draagt bij aan een zichtbaar vollere uitstraling.
  • Verpakking: De fles is gemaakt van gerecycled plastic.

Art. nr.: MUE-C6990700
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600542572156
Producentnummer: C6990700
Merken: GARNIER
Haartype: Beschadigd haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel Gladmakende Conditioner