Gillette Series Verkoelende Scheergel met Eucalyptus, 200 ml

Aangenaam scheren met verkoelend en beschermend schuim

Nieuw!

€ 3,69

(€ 18,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met eucalyptus & frisse geur
  • Bescherming tegen huidirritatie tijdens het scheren

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Series Verkoelende Scheergel met Eucalyptus, 200 ml € 3,69 (€ 18,45 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 24,18
Beschrijving

De Series Verkoelende Scheergel met Eucalyptus van Gillette is ontwikkeld voor mannen met een gevoelige huid en biedt bescherming tegen huidirritatie door het scheren. Het dikke schuim verkoelt de huid en maakt aangenaam en moeiteloos scheren mogelijk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Beschermend schuim: Biedt bescherming tegen huidirritatie en vermindert snijwondjes, huidirritatie, een branderig gevoel, prikken, roodheid en een trekkerig gevoel.
  • Verkoelend effect: De formule met eucalyptus verkoelt de huid tijdens het scheren.
  • Glad beschermlaagje: Bevat polymeer-hydratatietechnologie voor minder trekken en haperen.
  • Frisse geur: Laat een schone, frisse en winterse geur achter.

Art. nr.: MUE-40765173
Inhoud: 200 ml
EAN: 8006540765173
Producentnummer: 40765173
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Series Verkoelende Scheergel met Eucalyptus

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder