Terra Naturi I Love You Beary Much Lippenbalsem, 4,80 g

Verzorgende lipverzorging voor een zacht en soepel draaggevoel

Nieuw!

€ 1,49

(€ 310,42 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,80 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met biologische oliën & biologische sheaboter
  • Zacht & soepel gevoel

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi I Love You Beary Much Lippenbalsem, 4,80 g € 1,49 (€ 310,42 / kg)
Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g) € 3,79 (€ 947,50 / kg)
Totaalprijs: € 5,28
Beschrijving

De I Love You Beary Much Lippenbalsem van Terra Naturi is geschikt voor elk huidtype en geeft je lippen een verzorgde uitstraling. De aangename textuur is moeiteloos aan te brengen en laat de lippen soepel, zacht en glad aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt veelzijdige verzorging voor elk huidtype.
  • Waardevolle biologische oliën: Verrijkt met biologische kokosolie, biologische macadamianootolie en biologische amandelolie.
  • Verzorgende formule: Bevat biologische sheaboter, bijenwas en oliën uit biologische teelt.
  • Aangenaam draagcomfort: Laat de lippen soepel en zacht aanvoelen.
  • Moeiteloos aanbrengen: Aangename textuur die eenvoudig aan te brengen is.

Art. nr.: MUE-11107888601
Inhoud: 4,80 g
EAN: 2200310661054
Producentnummer: 11107888601
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Cera Alba (Beeswax), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Glycerin Soja Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Vanillin

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Lipomaidsan Cosmetic Production GmbH, Trifthofstraße 57, 82362, Weilheim, Duitsland, www.lipomaidsan.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi I Love You Beary Much Lippenbalsem