Gillette Satin Care Scheergel, 200 ml

Soepel glijden en een soepel huidgevoel tijdens het scheren

Nieuw!

€ 3,69

(€ 18,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de droge huid
  • Met arganolie & romig schuim
  • Beschermt tegen snijwondjes

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Satin Care Scheergel, 200 ml € 3,69 (€ 18,45 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 24,18
Beschrijving

De Satin Care Scheergel van Gillette is geschikt voor de droge huid en zorgt voor een zachte scheerbeurt. De hydraterende formule met arganolie helpt een droge huid te voorkomen en laat de huid fluweelzacht aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de droge huid.
  • Soepel glijden: Het romige, zachte schuim laat het mesje soepel glijden en beschermt tegen snijwondjes en irritatie.
  • Hydraterende formule: Bevat arganolie en helpt een droge huid te voorkomen.
  • Fluweelzacht resultaat: Laat de huid ultrazacht en glad aanvoelen.
  • Roestvrije verpakking: Helpt roestvlekken in de douche te voorkomen.

Art. nr.: MUE-16957557
Inhoud: 200 ml
EAN: 8700216957557
Producentnummer: 16957557
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Parfum, Sorbit, Hydroxyethyl Cellulose, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexamethylindanopyran, Linalool, Dimethyl Phenethyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Geranyl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Satin Care Scheergel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder