Terra Naturi HYDRO & REPAIR Conditioner met Biologische Kokosolie & Biologische Aloë Vera, 50 ml

Soepel haargevoel en verzorgde uitstraling

Nieuw!

€ 0,99

(€ 19,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & belast haar
  • Met biologische kokosolie & biologische aloë vera
  • Formule zonder siliconen & vegan

Vaak samen gekocht met Natura Siberica Oblepikha Shampoo Nutrition and Repair, 400 ml

Terra Naturi HYDRO & REPAIR Conditioner met Biologische Kokosolie & Biologische Aloë Vera, 50 ml € 0,99 (€ 19,80 / L)
Natura Siberica Oblepikha Shampoo Nutrition and Repair, 400 ml € 9,59 (€ 23,98 / L)
Totaalprijs: € 10,58
Beschrijving

De HYDRO & REPAIR Conditioner met Biologische Kokosolie & Biologische Aloë Vera van Terra Naturi is een verzorging voor droog en belast haar. Hij zorgt voor een soepel gevoel en een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog haar: Ideaal afgestemd op de behoeften van droog en belast haar.
  • Verzorgende formule: Bevat biologische kokosolie, biologische aloë vera en een complex op basis van polysachariden.
  • Zonder siliconen: Biedt een vegan formule zonder siliconen voor het haar.

Art. nr.: MUE-600-90-0015
Inhoud: 50 ml
EAN: 2200306611278
Producentnummer: 600-90-0015
Merken: Terra Naturi
Haartype: Beschadigd haar, Droog haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi HYDRO & REPAIR Conditioner met Biologische Kokosolie & Biologische Aloë Vera

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder