Gillette Satin Care Gel Aloe Vera Mini Scheergel, 75 ml

Zacht ontharen en een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 1,99

(€ 26,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met aloë vera & rijk schuim
  • Bescherming tegen irritatie tijdens het scheren

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Satin Care Gel Aloe Vera Mini Scheergel, 75 ml € 1,99 (€ 26,53 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 22,48
Beschrijving

De Satin Care Gel Aloe Vera Mini Scheergel van Gillette is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en ondersteunt zachte ontharing. Bij contact met de vochtige huid verandert de textuur in rijk schuim voor een aangenaam huidgevoel na het scheren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de gevoelige huid.
  • Beschermend schuim: Verandert bij contact met de vochtige huid in rijk schuim met aloë vera.
  • Soepel glijden: Vormt een beschermend laagje tussen mesje en huid en is moeiteloos te verdelen.
  • Bescherming tegen irritatie: De aanwezige glijstoffen vergemakkelijken het scheren en helpen de huid tegen irritatie te beschermen.

Art. nr.: MUE-40768853
Inhoud: 75 ml
EAN: 8006540768853
Producentnummer: 40768853
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Sorbit, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Peg-45m, Linalool, Benzyl Salicylate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Silicia, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42090

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Satin Care Gel Aloe Vera Mini Scheergel