Terra Naturi Baked Bronzer, 2 - bronzy (7 g)

Zonovergoten teint en subtiele glans voor het gezicht

Nieuw!

€ 3,99

(€ 570,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 2 - bronzy

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Gebakken poedertextuur & glow-effect
  • Zonder siliconen, minerale oliën & parabenen

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Powder Foundation, WARM SAND (8 g)

Terra Naturi Baked Bronzer, 2 - bronzy (7 g) € 3,99 (€ 570,00 / kg)
Terra Naturi Powder Foundation, WARM SAND (8 g) € 4,09 (€ 511,25 / kg)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Baked Bronzer van Terra Naturi geeft elk huidtype een zonovergoten teint en legt accenten in het gezicht. De gebakken poedertextuur biedt een lichte dekking en een subtiele glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor gebruik bij elk huidtype.
  • Subtiele glans: De gebakken poedertextuur zorgt voor een subtiel glow-effect.
  • Eenvoudig blenden: De zijdezachte textuur is moeiteloos aan te brengen.
  • Gericht contouren: Intense pigmentatie accentueert de wangen en gezichtscontouren.
  • Zonder bepaalde toevoegingen: Formule zonder siliconen, minerale oliën en parabenen.

Art. nr.: MUE-1800-007-002-02
Inhoud: 7 g
EAN: 2200305619534
Producentnummer: 1800-007-002-02
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: emea Handelsgesellschaft mbH, Wallnerstrasse 3/22, 1010, Wien, Oostenrijk, www.emea-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Baked Bronzer