Gillette Fusion5 Scheermessysteem, 11 stuks

Grondig en aangenaam scheren voor nauwkeurige contouren

Nieuw!

€ 53,49

(€ 4,86 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 11 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dagelijkse baardverzorging
  • 5 mesjes & glijstrip
  • Precisietrimmer voor contouren

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Fusion5 Scheermessysteem, 11 stuks € 53,49 (€ 4,86 / st.)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 73,98
Beschrijving

Het Fusion5 Scheermessysteem van Gillette is een scheermessysteem voor de dagelijkse baardverzorging dat een grondige en aangename scheerbeurt mogelijk maakt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Vijf mesjes: De dicht op elkaar geplaatste mesjes verdelen de druk gelijkmatig over de huid.
  • Glijstrip: Bevindt zich boven de mesjes en zorgt ervoor dat ze soepel over de huid glijden.
  • Precisietrimmer: Aan de achterkant van de scheerkop voor moeilijk bereikbare plekken en nauwkeurige contouren onder de neus en bij de bakkebaarden.
  • Microfin-huidbeschermer: Spant de huid zacht aan vóór het eerste contact met de mesjes voor een gelijkmatige scheerbeurt.
  • Hoge compatibiliteit: De handgreep is compatibel met Proglide-, Proshield- en Fusion5-mesjes.

Art. nr.: MUE-16577151
Inhoud: 11 stuks
EAN: 8700216577151
Producentnummer: 16577151
Merken: Gillette
Ingrediënten (INCI)

Peg-115m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Tocopherylacetat, Tris(Di-T-Butyl) Phosphite, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Bht

Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Fusion5 Scheermessysteem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder