GARNIER Loving Blends 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème, 200 ml

Herstellende verzorging en bescherming tegen frizz

Nieuw!

€ 3,09

(€ 15,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & broos haar
  • Formule met honingextracten & parfum
  • Hittebescherming tot 230 °C

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Loving Blends 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème, 200 ml € 3,09 (€ 15,45 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 7,08
Beschrijving

De Loving Blends 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème van GARNIER is een leave-in verzorging voor beschadigd en broos haar die na het wassen wordt gebruikt. De formule verzorgt en helpt beschadigd haar te herstellen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Herstellende formule: Verzorgt beschadigd en broos haar met extracten van acaciahoning, manukahoning en lavendelhoning.
  • Bescherming: Beschermt tot 3 dagen tegen pluis en luchtvochtigheid en biedt hittebescherming tot 230 °C.
  • Lichte textuur: Verzwaard het haar niet en voelt niet plakkerig of vet aan.
  • Aangename geur: Laat een fruitig-frisse geur van perzik, amandel en witte muskus achter.

Art. nr.: MUE-C7209000
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600542657884
Producentnummer: C7209000
Merken: GARNIER
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends 2-in-1 Verzorging & Styling Leave-In Crème