Duchesse diskret Pants Super Maat M, 11 stuks

Betrouwbare bescherming en een droog draaggevoel, dag en nacht

Nieuw!

€ 9,09

(€ 0,83 / st., Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 11 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor matig urineverlies
  • Geïntegreerde geurbescherming
  • Comfortabel draagcomfort & goede bescherming

Vaak samen gekocht met ATTITUDE Furry Friends Geurverwijderaar, 227 g

Duchesse diskret Pants Super Maat M, 11 stuks € 9,09 (€ 0,83 / st.)
ATTITUDE Furry Friends Geurverwijderaar, 227 g € 7,39 (€ 32,56 / kg)
Totaalprijs: € 16,48
Beschrijving

De diskret Pants Super Maat M bieden betrouwbare bescherming bij matig urineverlies voor vrouwen en mannen. Ze zorgen dag en nacht voor een droog en veilig draaggevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor matig urineverlies: Biedt betrouwbare bescherming bij matige incontinentie.
  • Hoog absorptievolume: Neemt met een absorptievolume van 700 ml vloeistof veilig op.
  • Geïntegreerde geurbescherming: Neutraliseert onaangename geurtjes betrouwbaar.
  • Hoog draagcomfort: Biedt een aangename pasvorm voor een heupomtrek van 80-120 cm.
  • Geschikt voor dag en nacht: Geschikt voor gebruik overdag en 's nachts.

Art. nr.: MUE-95021583
Inhoud: 11 stuks
EAN: 4009408050422
Producentnummer: 95021583
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Duitsland, pelzgroup.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse diskret Pants Super Maat M

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder