BODY&SOUL Slow Down Intensieve Handcrème, 50 ml

Rijke verzorging voor soepele handen en nagels

€ 1,88 € 2,09 -10%

(€ 37,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Bloemig-zoete geur van pioenroos & vanille
  • Trekt snel in & voelt niet vet aan

Vaak samen gekocht met Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

BODY&SOUL Slow Down Intensieve Handcrème, 50 ml € 1,88 (€ 37,60 / L)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 7,09 (€ 118,17 / L)
Totaalprijs: € 8,97
Beschrijving

De Slow Down Intensieve Handcrème van BODY&SOUL biedt een rijke verzorging voor handen en nagels van elk huidtype. De crème zorgt voor een soepel huidgevoel en een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Rijke formule: Bevat 15% glycerine, 4% sheaboterextract en allantoïne.
  • Aangename textuur: Laat zich gemakkelijk verdelen, trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Bloemig-zoete geur: Heeft een geur van pioenroos en vanille.
  • Veelzijdige verzorging: Geschikt voor de verzorging van handen en nagels.

Art. nr.: MUE-107735
Inhoud: 50 ml
EAN: 2200306611032
Producentnummer: 107735
Merken: BODY&SOUL
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BODY&SOUL Slow Down Intensieve Handcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder