bruno banani Dangerous Woman Eau de Toilette, 50 ml

Sensuele geurcompositie met vanille en kokosmelk

Nieuw!

€ 20,99

(€ 419,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor vrouwen
  • Warme & zinnenprikkelende gourmandgeur
  • Vegan formule met vanille & kokos

Vaak samen gekocht met bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml

bruno banani Dangerous Woman Eau de Toilette, 50 ml € 20,99 (€ 419,80 / L)
bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml € 18,19 (€ 606,33 / L)
Totaalprijs: € 39,18
Beschrijving

De Dangerous Woman Eau de Toilette van bruno banani is een geur voor vrouwen die houden van een warme en sensuele geurcompositie. De vegan formule combineert fruitige, bloemige en zoete noten tot een amber-gourmandgeur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sensuele geur: Biedt een geurbeleving met een warm karakter.
  • Veelzijdige geurpiramide: Combineert een fruitige topnoot van zwarte bes met kokosmelk in de hartnoot en zoete vanille en heliotroop in de basisnoot.
  • Praktisch design: De schuin vormgegeven flacon met matgouden dop heeft een pompverstuiver voor eenvoudig aanbrengen op de hartslagpunten.

Art. nr.: MUE-99350211326
Inhoud: 50 ml
EAN: 3616305806932
Producentnummer: 99350211326
Merken: bruno banani
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Dangerous Woman Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder