GARNIER Fructis Kiwi Menthol Hair Food, 400 ml

Verfrissende verzorging en reiniging voor je haar

Nieuw!

€ 7,39

(€ 18,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vette haarwortels & droge lengtes
  • Met kiwiwater & menthol
  • Zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Fructis Kiwi Menthol Hair Food, 400 ml € 7,39 (€ 18,48 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

De Fructis Kiwi Menthol Hair Food van GARNIER is een multifunctioneel haarmasker dat speciaal is ontwikkeld voor een vette haaraanzet en droge lengtes en punten. Het combineert reinigende eigenschappen bij de haaraanzet met verzorging voor de lengtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Duo-verzorging: Reinigt de haaraanzet en verzorgt droge lengtes en punten.
  • Fruitige formule: Bevat verfrissende menthol en kiwiwater.
  • Langdurig effect: Geeft je haar tot 3 dagen hydratatie en frisheid.
  • Formule: Zonder siliconen.

Art. nr.: MUE-C7219100
Inhoud: 400 ml
EAN: 3600542659550
Producentnummer: C7219100
Merken: GARNIER
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Kiwi Menthol Hair Food