BARFUSS Voetbutter met Sheaboter & Olijfolie, 200 ml

Rijke verzorging voor zwaarbelaste voeten

Nieuw!

€ 3,49

(€ 17,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zeer droge huid
  • Met sheaboter & olijfolie
  • Rijke verzorging als voetboter

Vaak samen gekocht met BARFUSS Voetbadzout, 450 g

BARFUSS Voetbutter met Sheaboter & Olijfolie, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
BARFUSS Voetbadzout, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

De voetboter met sheaboter en olijfolie van BARFUSS is een voetbalsem die speciaal is ontwikkeld voor zeer droge huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor zeer droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van een zeer droge huid.
  • Met sheaboter: Bevat rijke sheaboter voor de verzorging van je voeten.
  • Met olijfolie: De formule is bovendien verrijkt met olijfolie.

Art. nr.: MUE-110080000262
Inhoud: 200 ml
EAN: 2200312165628
Producentnummer: 110080000262
Merken: BARFUSS
Huidtype: Normale huid, Droge huid
Juridische informatie
Fabrikant: Duesberg medical GmbH, Thüringer Straße 20, 46286, Dorsten, Duitsland, www.duesberg-medical.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Voetbutter met Sheaboter & Olijfolie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder