BARFUSS Voetbadzout, 450 g

Verfrissend voetbad voor vermoeide voeten

Nieuw!

€ 2,49

(€ 5,53 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 450 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Toepassing voor de voeten
  • Met pepermunt-, eucalyptus- & rozemarijnolie
  • Met zeezout

Vaak samen gekocht met BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml

BARFUSS Voetbadzout, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / L)
Totaalprijs: € 4,78
Beschrijving

Het voetbadzout van BARFUSS is voetbadzout voor toepassing op de voeten.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Voor de voeten: speciaal ontwikkeld voor toepassing op de voeten.
  • Geselecteerde oliën: bevat pepermuntolie, eucalyptusolie en rozemarijnolie.
  • Met zeezout: de formule is verrijkt met zeezout.

Art. nr.: MUE-5324-BAR05
Inhoud: 450 g
EAN: 4053776043425
Producentnummer: 5324 BAR05
Merken: BARFUSS
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: TITANIA® Fabrik GmbH, Fortuna Str. 8-14, 42489, Wülfrath, Duitsland, www.titania-fabrik.de/startseite

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Voetbadzout

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder