BARFUSS Voetcrème voor Snelle Verzorging, 100 ml

Snel intrekkende verzorging ter ondersteuning van huidvernieuwing

Nieuw!

€ 2,29

(€ 22,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zwaar belaste voeten
  • Fris verzorgende geur & niet-vette formule
  • Met appelzuur, olijfolie & panthenol

Vaak samen gekocht met BARFUSS Voetbadzout, 450 g

BARFUSS Voetcrème voor Snelle Verzorging, 100 ml € 2,29 (€ 22,90 / L)
BARFUSS Voetbadzout, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Totaalprijs: € 4,78
Beschrijving

De voetcrème voor snelle verzorging van BARFUSS biedt intensieve verzorging voor zwaar belaste voeten. De formule trekt snel in, is niet vet en zorgt dankzij de fris verzorgende geur voor een eenvoudige toepassing.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Voor zwaar belaste voeten: Biedt intensieve verzorging en is ideaal voor regelmatige voetverzorging.
  • Waardevolle ingrediënten: Formule met appelzuur, melkzuur, olijfolie en panthenol.
  • Trekt snel in: Laat geen vettig laagje op de huid achter.
  • Huidvernieuwing: Ondersteunt de natuurlijke vernieuwing van de huid.
  • Tegen eeltvorming: Helpt bij regelmatig gebruik tegen lichte eeltvorming.

Art. nr.: MUE-57252
Inhoud: 100 ml
EAN: 4068829572500
Producentnummer: 57252
Merken: BARFUSS
Huidtype: Normale huid
Toepassing: Masseer zachtjes in op droge, schone voeten en laat goed intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Duitsland, chh-cosmetic.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Voetcrème voor Snelle Verzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder