Dove Advanced Care Deodorant Spray Mini, 35 ml

Betrouwbare Anti Transpirant-bescherming en een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 2,29

(€ 65,43 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 35 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de oksels
  • Tot 72 uur bescherming & subtiele geur
  • Met Skin Hydration Technology

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Advanced Care Deodorant Spray Mini, 35 ml € 2,29 (€ 65,43 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 6,18
Beschrijving

De advanced Care Deodorant Spray Mini van Dove is een Anti Transpirant voor de oksels die betrouwbaar beschermt tegen lichaamsgeur en okselvocht. Hij zorgt voor een langdurig fris en schoon gevoel op de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur tegen lichaamsgeur en okselvocht.
  • Verzorgende formule: De Skin Hydration Technology zorgt voor een verzorgd huidgevoel.
  • Milde samenstelling: Bevat geen alcohol en laat een schoon gevoel achter.
  • Klassieke toets: Met een subtiele geur.
  • Compact formaat: Ideaal als praktisch reisformaat.

Art. nr.: MUE-T130034
Inhoud: 35 ml
EAN: 59096085
Producentnummer: T130034
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Advanced Care Deodorant Spray Mini

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder