BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml

Intensieve vochtinbrenger voor dagelijkse verzorging

Nieuw!

€ 2,29

(€ 30,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droge & vermoeide voeten
  • Fruitige, frisse geur & ureum
  • Rijkelijk voedend & geschikt voor diabetici

Vaak samen gekocht met BARFUSS Voetbadzout, 450 g

BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / L)
BARFUSS Voetbadzout, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Totaalprijs: € 4,78
Beschrijving

De Intensieve Voetcrème van BARFUSS verzorgt droge en vermoeide voeten met een rijke formule voor dagelijks gebruik. De crème voorziet de huid intensief van vocht en vermindert het droge gevoel.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Rijke formule: Met ureum, allantoïne en glycerine voor intensieve vochtverzorging.
  • Voor bijzondere behoeften: Ook geschikt voor diabetici.
  • Aangename geur: Laat een fruitige, frisse geur achter.
  • Vermindert droogheid: Vermindert het droge gevoel van de huid merkbaar.

Art. nr.: MUE-57575
Inhoud: 75 ml
EAN: 2200313696190
Producentnummer: 57575
Merken: BARFUSS
Huidtype: Droge huid
Toepassing: Masseer zachtjes in op droge, schone voeten en laat goed intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Duitsland, chh-cosmetic.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Intensieve Voetcrème