Tofix Toiletblok Navulling - Set van 3, Waterlily (120 g)

Eenvoudig navullen voor een perfect schoon toilet

Nieuw!

€ 3,09

(€ 25,75 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Geur: Waterlily

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voordeelverpakking met 3 navulblokken
  • Tegen kalkaanslag & vuil
  • Zelfoplossende beschermfolie

Vaak samen gekocht met Dr. Beckmann Complete Reiniging voor Wasmachines, 250 ml

Tofix Toiletblok Navulling - Set van 3, Waterlily (120 g) € 3,09 (€ 25,75 / kg)
Dr. Beckmann Complete Reiniging voor Wasmachines, 250 ml € 2,89 (€ 11,56 / L)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

Met deze handige navulblokken houd je je toilet moeiteloos grondig schoon! De krachtige formule beschermt het keramiek continu tegen ontsierende kalkaanslag en vuil en zorgt bij elke spoelbeurt voor een aangenaam frisse geur.

Ook het gebruik is bijzonder hygiënisch en eenvoudig: de zelfoplossende beschermfolie blijft gewoon om het blok zitten, zodat je het rechtstreeks en zonder huidcontact in het aanwezige houdertje kunt plaatsen. Zo combineer je krachtige reiniging met optimaal gebruiksgemak!


De highlights in één oogopslag:

  • Krachtig tegen kalkaanslag en veelvoorkomend vuil in het toilet
  • Wateroplosbare folie maakt plaatsen zonder huidcontact mogelijk
  • Bevat drie navulblokken voor wekenlange reinheid en frisheid

Art. nr.: XBO-FR-1909823
Inhoud: 120 g
EAN: 9001531198236
Producentnummer: 1909823
Merken: Tofix
Reinigingseffect: Tegen geuren, Tegen kalkaanslag, Tegen vuil
Samenstelling

15 - < 30% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % amfotere oppervlakteactieve stoffen, geurstoffen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P314 - Bij onwel voelen een arts raadplegen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P501 - Gooi containers alleen volledig met afval weg.

Gevaarinstructies:

  • H315 - Veroorzaakt huidirritatie.
  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Oostenrijk, contact@rorax.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Tofix Toiletblok Navulling - Set van 3