L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Shampoo voor Spiegelglans, 300 ml

Zijdezacht haar en stralende glans voor elke dag

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dof & mat haar
  • Formule met glycolzuur
  • Milde reiniging & glanzende finish

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Shampoo voor Spiegelglans, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

De Elvive Glycolic Gloss Shampoo voor Spiegelglans van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor dof en mat haar die geschikt is voor dagelijks gebruik. De formule reinigt mild en geeft je haar een glanzende finish.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde formule: Reinigt het haar mild en laat een schoon gevoel achter.
  • Met glycolzuur: Geeft een zijdezachter en glanzend haargevoel.
  • Verzorgde uitstraling: Ondersteunt een soepele uitstraling en bereidt het haar voor op de volgende verzorgingsstap.

Art. nr.: MUE-AB017700
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524230548
Producentnummer: AB017700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Pinene, Amodimethicone, Carbomer, Carvone, Geranyl Acetate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Lemon Peel Oil, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycolic Acid, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Shampoo voor Spiegelglans