Tofix Toilet-Powergel Ocean, 750 ml

Moeiteloze dieptereiniging voor een perfect schoon toilet

Nieuw!

€ 3,09

(€ 4,12 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 750 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Optimale hechting aan de toiletpot
  • Ergonomisch gebogen flessenhals
  • Langdurige frisheid

Vaak samen gekocht met Dr. Beckmann Complete Reiniging voor Wasmachines, 250 ml

Tofix Toilet-Powergel Ocean, 750 ml € 3,09 (€ 4,12 / L)
Dr. Beckmann Complete Reiniging voor Wasmachines, 250 ml € 2,89 (€ 11,56 / L)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

Met deze Toilet-Powergel Ocean geef je je toilet moeiteloos een stralende glans! Dankzij de dikke gelformule blijft de reiniger extra lang aan het oppervlak hechten, zodat hij gericht kan inwerken en hardnekkige afzettingen en kalkaanslag effectief verwijdert.

Dankzij de speciaal gevormde flessenhals kun je de gel eenvoudig en nauwkeurig doseren, zelfs op moeilijk bereikbare plekken diep onder de rand van de toiletpot. Bij regelmatig gebruik help je nieuwe vervuiling en ongewenste geurtjes te voorkomen.


De highlights in één oogopslag:

  • Blijft lang aan het keramiek hechten voor een krachtige reiniging tegen kalk en vuil
  • De gebogen flessenhals zorgt voor nauwkeurig aanbrengen tot diep onder de rand
  • Helpt bij regelmatig gebruik nieuwe afzettingen en geurtjes te voorkomen
  • Laat een langdurige, aangename Ocean-frisheid achter in de hele badkamer

Art. nr.: XBO-FR-1202799
Inhoud: 750 ml
EAN: 9001531017995
Producentnummer: 1202799
Merken: Tofix
Reinigingseffect: Tegen geuren, Tegen kalkaanslag, Tegen vuil
Samenstelling

< 5 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, geurstoffen

Juridische informatie
Fabrikant: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Oostenrijk, contact@rorax.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Tofix Toilet-Powergel Ocean

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder