PANTENE PRO-V Color Protect Conditioner, 200 ml

Intensieve kleurbescherming en soepelheid van de haaraanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 3,49

(€ 17,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & gehighlight haar
  • Met Active Nutri-Plex voedingsstoffencomplex
  • Behoudt de glans van de haarkleur

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Color Protect Conditioner, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Color Protect Conditioner van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor gekleurd of gehighlight haar die het haar een glanzende uitstraling geeft. De formule verzorgt het haar van de haaraanzet tot in de punten en zorgt voor een soepel gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor gekleurd haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van gekleurd of gehighlight haar.
  • Behoud van kleurglans: Helpt de glanzende uitstraling van je haarkleur te behouden.
  • Active Nutri-Plex: Bevat een speciaal voedingsstoffencomplex voor de verzorging.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk over de haarlengtes te verdelen.
  • Complete verzorging: Verzorgt het haar van de haaraanzet tot in de punten voor een soepel gevoel.

Art. nr.: MUE-16557658
Inhoud: 200 ml
EAN: 8700216557658
Producentnummer: 16557658
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Color Protect Conditioner