Terra Naturi Lip Butter Intensieve Lippenverzorging, 4 g

Rijke verzorging voor zachte lippen met een subtiele glans

Nieuw!

€ 3,19

(€ 797,50 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met sheaboter & jojobaolie
  • Vegan & zonder alcohol

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi Lip Butter Intensieve Lippenverzorging, 4 g € 3,19 (€ 797,50 / kg)
Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g) € 3,79 (€ 947,50 / kg)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

De Lip Butter Intensieve Lippenverzorging van Terra Naturi is een rijke lipverzorging voor elk huidtype die de lippen zacht en soepel laat aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Rijke formule: Bevat sheaboter, jojobaolie, castorolie, olijfolie en kokosolie.
  • Subtiele glans: Laat een subtiele glans achter en zorgt voor aangenaam draagcomfort.
  • Vegan formule: Zonder alcohol, parabenen en paraffines.

Art. nr.: MUE-1600-011-000-01
Inhoud: 4 g
EAN: 2200299482398
Producentnummer: 1600-011-000-01
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Silicia, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annus Seed Cera, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Trihydroxystearin, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Aroma, Vanillin, CI 77491, CI 77499, CI 77891

Juridische informatie
Fabrikant: emea Handelsgesellschaft mbH, Wallnerstrasse 3/22, 1010, Wien, Oostenrijk, www.emea-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Lip Butter Intensieve Lippenverzorging