syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Zwart, 120 ml

Betrouwbare camouflage van de haaruitgroei voor een gelijkmatig kleurresultaat

Nieuw!

€ 10,09

(€ 84,08 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lichte & grijze uitgroei
  • Direct drogende camouflagespray
  • Zweet- & regenbestendig

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf Professional Stain Remover, 250 ml

syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Zwart, 120 ml € 10,09 (€ 84,08 / L)
Schwarzkopf Professional Stain Remover, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / L)
Totaalprijs: € 23,08
Beschrijving

De Uitgroeiretouche Haarkleur Zwart van syoss is een camouflagespray voor de haaruitgroei die lichtere en grijze uitgroei direct bedekt. De uitwasbare, tijdelijke haarkleur zorgt voor een gelijkmatig kleurresultaat dat harmonieus aansluit bij je haarlengtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Directe camouflage: Bedekt lichtere en grijze haaruitgroei direct.
  • Weerbestendige fixatie: De formule is zweet- en regenbestendig en blijft zitten tot de volgende haarwasbeurt.
  • Precieze applicator: Maakt gericht aanbrengen direct op de haaruitgroei mogelijk.
  • Sneldrogend en zuinig: Droogt direct na het sprayen en is voldoende voor maximaal 40 toepassingen.

Toepassing: Vanaf 10 cm afstand gelijkmatig en met lichte druk op de droge en gestylde haaruitgroei sprayen.


Art. nr.: MUE-SZ510
Inhoud: 120 ml
EAN: 4015100863512
Producentnummer: SZ510
Merken: syoss
Ingrediënten (INCI)

Butan, Alcohol Denat, Isobutan, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Isopropyl Myristate, Silicia, Stearalkonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum, Cetrimoniumchlorid, CI 77499 (Iron Oxide)

Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Zwart

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder