syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Donkerbruin, 120 ml

Directe camouflage van de haaruitgroei en een gelijkmatig kleurresultaat

Nieuw!

€ 10,09

(€ 84,08 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Kleurnuance donkerbruin
  • Dekt lichte & grijze uitgroei
  • Met microfijne kleurpigmenten

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf Professional Stain Remover, 250 ml

syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Donkerbruin, 120 ml € 10,09 (€ 84,08 / L)
Schwarzkopf Professional Stain Remover, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / L)
Totaalprijs: € 23,08
Beschrijving

De Uitgroeiretouche Haarkleur Donkerbruin van Syoss is een camouflagespray die lichtere en grijze haaruitgroei direct bedekt. De tijdelijke haarkleur met microfijne kleurpigmenten droogt snel en zorgt voor een gelijkmatig kleurresultaat dat harmonieus aansluit bij de haarlengtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Directe dekking: Bedekt lichte en grijze uitgroei betrouwbaar.
  • Precieze toepassing: De gerichte sprayapplicator maakt eenvoudig aanbrengen mogelijk.
  • Weerbestendig en langhoudend: Zweet- en regenbestendig en blijft zitten tot de volgende haarwasbeurt.
  • Zuinig: Voldoende voor maximaal 40 toepassingen.
Art. nr.: MUE-SZ410
Inhoud: 120 ml
EAN: 4015100863499
Producentnummer: SZ410
Merken: syoss
Ingrediënten (INCI)

Butan, Alcohol Denat, Isobutan, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Isopropyl Myristate, Silicia, Stearalkonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum, Cetrimoniumchlorid, CI 77499 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide)

Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Donkerbruin

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder