syoss Powergel Max Hold, 250 ml

Betrouwbare stylingcontrole en soepelheid zonder te plakken

Nieuw!

€ 5,59

(€ 22,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor verzorgde kapsels
  • 48 uur betrouwbare fixatie
  • Gemakkelijk stylen & eenvoudig uitborstelen

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Powergel Max Hold, 250 ml € 5,59 (€ 22,36 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 18,68
Beschrijving

De Powergel Max Hold van syoss is een haargel voor verzorgde kapsels die een versterkende matrix rond het haar legt. De gel zorgt voor de juiste balans tussen langdurige fixatie en soepelheid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare fixatie: Biedt tot 48 uur stylingcontrole en hoge weerstand.
  • Eenvoudig in gebruik: Maakt het haar gemakkelijk te stylen en vorm te geven.
  • Zonder resten: Plakt niet en kan eenvoudig worden uitgewassen en uitgeborsteld.

Art. nr.: MUE-2986214
Inhoud: 250 ml
EAN: 9000100591058
Producentnummer: 2986214
Merken: syoss
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Powergel Max Hold

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder