KORRES Almond & Linseed Conditioner, 200 ml

Gemakkelijker doorkambaar en soepel verzorgd haar

Nieuw!

€ 15,69

(€ 78,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Met amandel- & lijnzaadextract
  • Gemakkelijk doorkambaar & soepel gevoel

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Almond & Linseed Conditioner, 200 ml € 15,69 (€ 78,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 31,78
Beschrijving

De Almond & Linseed Conditioner van KORRES is een vloeibare conditioner voor droog haar die het haar gemakkelijker doorkambaar maakt en een verzorgde uitstraling ondersteunt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog haar.
  • Plantenextracten: Formule met amandelextract en lijnzaadextract.
  • Gemakkelijker doorkambaar: Maakt het haar gemakkelijker doorkambaar en zorgt voor een soepel haargevoel.
  • Romige textuur: Laat zich aangenaam over het haar verdelen.

Toepassing: Na het wassen op vochtig haar aanbrengen, één tot twee minuten laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-21000943
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069040108
Producentnummer: 21000943
Merken: KORRES
Haartype: Droog haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Dicaprylyl Carbonate, Quaternium-91, Parfum, Cetrimonium Methosulfate, Inulin, Althea Officinalis Root Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Beta Vulgaris Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Coumarin, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua (Carob) Seed Extract, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Hydroxypropyl Guar, Lactic Acid, Linalool, Linum Usitatissimum Seed Extract, Niacinamide, Orbignya Speciosa Kernel Oil, Origanum Dictamnus Flower/Leaf/Stem Extract, Origanum Majorana Leaf Extract, Panthenol, Polyquaternium 7, Polyquaternium-37, Potassium Sorbate, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Sideritis Syriaca Extract, Sodium Benzoate, Sodium Gluceptate, Xanthan Gum, Zea Mays Starch

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Almond & Linseed Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder