Jean&Len Huisgeur Green Tea, 100 ml

Harmonieuze huisgeur voor een uitnodigende sfeer

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woon- & binnenruimtes
  • Met citroen, groene thee & cederhout
  • Vegan formule & zonder kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Huisgeur Green Tea, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,68
Beschrijving

De Huisgeur Green Tea van Jean&Len zorgt met geurstokjes voor een harmonieuze en uitnodigende sfeer in je woonruimtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Uitgebalanceerde geurpiramide: Combineert bergamot en citroen in de topnoot, groene thee in de hartnoot en vetiver en cederhout in de basisnoot.
  • Regelbare geurintensiteit: De geur wordt gelijkmatig verspreid via rotanstokjes en kan via het aantal stokjes individueel worden aangepast.
  • Langdurige geur: Biedt een geurduur van maximaal zes weken.
  • Vegan formule: Geproduceerd met een vegan formule en zonder kleurstoffen.

Let op bij gebruik: Draai de stokjes regelmatig om voor een langdurige geurafgifte.


Art. nr.: MUE-2800609318
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262401737008
Producentnummer: 2800609318
Merken: Jean&Len
Samenstelling

alcohol, water, geurolie

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Huisgeur Green Tea

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder