syoss Beauty Elixir Absolute Oil, 100 ml

Diepwerkende verzorging voor soepelheid en glans

Nieuw!

€ 10,09

(€ 100,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & droog haar
  • Voedt diepgaand met micro-oliën
  • Maakt het haar soepel & glanzend

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Beauty Elixir Absolute Oil, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 26,08
Beschrijving

De Beauty Elixir Absolute Oil van syoss is een haarolie voor beschadigd en droog haar. De olie voedt het haar diepgaand en zorgt voor een soepele, glanzende haarstructuur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal ontwikkeld voor droog en belast haar.
  • Diepwerkende verzorging: Voedt het haar intensief met micro-oliën.
  • Soepel en glanzend: Maakt het haar merkbaar soepel en geeft het een verzorgde glans.

Art. nr.: MUE-2992662
Inhoud: 100 ml
EAN: 5410091775865
Producentnummer: 2992662
Merken: syoss
Haartype: Beschadigd haar, Droog haar
Toepassing: Maak de vingertoppen nat met een paar druppels haarolie en haal deze door de afzonderlijke haarlokken. In plaats daarvan kan ook een houten kam met haarolie worden gebruikt.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Beauty Elixir Absolute Oil