Stay Well Triple Hyaluronic Acid Toner, 210 ml

Evenwichtige pH-waarde en verzorging na de reiniging

Nieuw!

€ 17,09

(€ 81,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 210 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsverzorging
  • Met drievoudig hyaluronzuur & panthenol
  • Vegan samenstelling

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Toner, 210 ml € 17,09 (€ 81,38 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 29,38
Beschrijving

De Triple Hyaluronic Acid Toner van Stay Well is een gezichtstoner voor de dagelijkse gezichtsverzorging 's ochtends en 's avonds. De toner wordt na de reiniging gebruikt om de pH-waarde van de huid in balans te brengen en op een waarde van 5,5 te brengen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • pH-balans: Brengt de pH-waarde van de huid na de reiniging op 5,5.
  • Drievoudig hyaluronzuur: Formule met drievoudig hyaluronzuur, panthenol en katoenzaadextract.
  • Vegan formule: Heeft een vegan samenstelling.

Toepassing: Breng de toner na de reiniging en vóór het gebruik van serums of crèmes aan.


Art. nr.: MUE-12484
Inhoud: 210 ml
EAN: 4745090047547
Producentnummer: 12484
Merken: Stay Well
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Triple Hyaluronic Acid Toner