Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL, 20 g

Eenvoudige poriënreiniging en verzorging voor je gezicht

Nieuw!

€ 4,59

(€ 229,50 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met houtskoolpoeder & duindoornextract
  • Poriënreiniging met zuurstofbelletjes

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL, 20 g € 4,59 (€ 229,50 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 6,88
Beschrijving

De Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL van Stay Well is een sheetmasker voor elk huidtype dat is ontwikkeld om de poriën te reinigen. Na het aanbrengen ontstaan fijne zuurstofbelletjes die huidvet verwijderen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor gebruik bij elk huidtype.
  • Poriënreiniging: Reinigt de poriën met behulp van zuurstofbelletjes en houtskoolpoeder.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat duindoornextract.
  • Formule: Vegan samenstelling die niet op dieren is getest.

Toepassing: Breng aan op het droge gezicht, laat 10 tot 15 minuten inwerken en spoel vervolgens af met lauwwarm water.


Art. nr.: MUE-12058
Inhoud: 20 g
EAN: 4745090048438
Producentnummer: 12058
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Disiloxane, Glycerin, Methylpropanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates Copolymer, Potassium Cocoate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Charcoal Powder, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, 1.2-Hexanediol, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Tromethamine, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77499 (Iron Oxide Black)

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – CHARCOAL

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder