SensiDent Tandpasta Complete, 125 ml

Grondige tandreiniging en verzorging van tanden en tandvlees

Nieuw!

€ 1,09

(€ 8,72 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Met menthol voor een fris gevoel
  • Vegan formule & zonder microplastics

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta Complete, 125 ml € 1,09 (€ 8,72 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,49 (€ 99,33 / L)
Totaalprijs: € 2,58
Beschrijving

De tandpasta Complete van SensiDent biedt een uitgebreide verzorging voor de dagelijkse mondhygiëne. Hij reinigt de tanden grondig en zorgt voor een schoon en fris gevoel in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Ondersteunt met natriumfluoride de bescherming tegen cariës.
  • Verzorgende formule: Bevat allantoïne en zinkchloride en draagt bij aan een verzorgd uiterlijk van het tandvlees.
  • Frisse smaak: Menthol zorgt voor een aangenaam fris gevoel in de mond.
  • Formule: Vegan formule zonder microplastics.

Art. nr.: MUE-10043436
Inhoud: 125 ml
EAN: 4053776018997
Producentnummer: 10043436
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Complete