SensiDent Tandenborstel Intense Care Hard, 3 stuks

Grondige tandreiniging en zachte verzorging van het tandvlees

Nieuw!

€ 1,39

(€ 0,46 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse mondhygiëne
  • Speciale borstelharen met verschillende lengtes
  • Ergonomische antisliphandgreep

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandenborstel Intense Care Hard, 3 stuks € 1,39 (€ 0,46 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 4,18
Beschrijving

De tandenborstel Intense Care Hart van SensiDent is een handtandenborstel voor de dagelijkse mondhygiëne en ondersteunt een grondige reiniging van de tanden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciale borstelharen met verschillende lengtes: Zorgen voor een grondige reiniging van tandoppervlakken en interdentale ruimtes.
  • Ergonomische antisliphandgreep: Voorzien van een praktische duimsteun voor een veilige hantering en gecontroleerde poetsbewegingen.
  • Afgeronde uiteinden: Maken een zachte verzorging van het tandvlees tijdens het tandenpoetsen mogelijk.
  • Effectieve plaatsing van de borstelharen: Verwijdert tandplak betrouwbaar en draagt bij aan een verzorgd gevoel in de mond.

Art. nr.: MUE-7170B35362
Inhoud: 3 stuks
EAN: 4053776028873
Producentnummer: 7170B35362
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: Bürstenmann GmbH, Schönheider Straße 61, 08328, Stützengrün, Duitsland, www.mueller.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandenborstel Intense Care Hard

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder