SensiDent Opzetborstels Smart x Prevention Universal, 3 stuks

Grondige reiniging en eenvoudig gebruik voor elke dag

Nieuw!

€ 8,59

(€ 2,86 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse tandverzorging
  • Tot 9 keer betere reiniging
  • Reinigt moeilijk bereikbare plekken

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Opzetborstels Smart x Prevention Universal, 3 stuks € 8,59 (€ 2,86 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

De opzetborstels Smart x Prevention Universal van SensiDent zijn ontwikkeld voor de dagelijkse tandverzorging en ondersteunen een grondige reiniging van de tanden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Biedt een tot 9 keer betere reiniging van de interdentale ruimtes.
  • Speciale plaatsing van de borstelharen: Reinigt ook moeilijk bereikbare plekken in de mond.
  • Hoge compatibiliteit: Geschikt voor alle roterende accutandenborstels van SensiDent en de meeste elektrische tandenborstels van Oral-B.
  • Eenvoudige hantering: Eenvoudig op de tandenborstel te plaatsen.

Art. nr.: MUE-600623
Inhoud: 3 stuks
EAN: 2200307333438
Producentnummer: 600623
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Opzetborstels Smart x Prevention Universal